Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Doprava

Česká pošta

Doporučená zásilka - 55,-Kč

 

Doba doručení je ve většině případů 1-3 pracovní dny* (95% odeslaných zásilek je dodáno již následující den od odeslání).  V případě, že nebudete na doručovací adrese zastiženi, bude Vaše zásilka uložena na doručovací poště. Pozor, pokud si zásilku nevyzvednete do 15 kalendářních dnů od uložení na poště, je automaticky odesílána zpět prodejci. Dopravu zajišťuje Česká pošta, s.p.

 

U České pošty je možné vyhledat zásilku na portálu https://www.postaonline.cz/trackandtrace

 

Dobírka - V případě platby dobírkou je nutné počítat s poplatkem za doběrečné ve výši 45,-Kč.

Zásilkovna

Zásilkovna - 65,-Kč

Doba doručení je ve většině případů 1-2 pracovní dny* od odeslání balíku. Při odeslání balíku obdržíte oznámení prostřednictvím sms/email s čislem balíku.

U Zásilkovny je možné vyhledat zásilku na portálu https://tracking.packeta.com/cs/tracking/search

 

Dobírka - V případě platby dobírkou je nutné počítat s poplatkem za doběrečné ve výši 19,-Kč.


 

Poškozená zásilka

 

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Viditelně poškozené nebo rozbalené zásilky prosím nepřebírejte. Kontaktujte nás na infolince, abychom se domluvili, jak dále postupovat.

 

*Doba dodání je závislá na vytíženosti dopravce, nelze tedy dodací dobu garantovat.

Copyright 2020 - 2021 © www.bizu4you.cz